projektowanie stron-www

Kilka słów o nas

Przybliżając Ci naszą historię i wartości, mamy nadzieję nie tylko przedstawić Ci kim jesteśmy, ale również zbudować fundament trwałej i owocnej współpracy.

Odbierz darmową domenę .pl

Głęboko wierzymy w to, że w biznesie najważniejsze jest zaufanie. Możemy mówić godzinami o naszych projektach (kochamy je <3 ), ale równie ważne jest dla nas pokazanie kto i co stoi za sukcesem naszych stron. Dzięki temu masz jasność, że powierzasz zlecenie pasjonatom, a nie komuś zupełnie z przypadku. Poznajmy się 😉

Skuteczne rozwiązania w każdym budżecie

Nazywam się Tomasz Kruk i jestem odpowiedzialny za markę iStrona.net, a więc za wszystko co jest związane z naszą działalnością.

Prowadzę komunikację z klientami, zarządzam wszystkimi projektami oraz wykonuję główną część prac związanych z konfiguracją stron.

Przeszedłem wszystkie etapy rozwoju branży – od pisania kodu w notatniku do budowania stron w oparciu o profesjonalne systemy.

Razem z moim zespołem, zbudowaliśmy ponad 100 stron internetowych na przestrzeni lat.

Wiemy co działa, a co nie. Wiemy co daje lepsze rezultaty, a co gorsze. Robimy to, w czym jesteśmy najlepsi.

Dbamy o każdy szczegół Twojego projektu,

dlatego współpracujemy z wieloma specjalistami z branży reklamowej.

  • Graficy komputerowi
  • Projektanci UX / UI
  • Web developerzy
  • Copywriterzy
  • Pozycjonerzy SEO
  • Montażyści wideo

Nasza misja to dostarczanie stron o ponadczasowym designie, zbudowanych z myślą o szybkości i optymalizacji, które nie tracą na wartości wraz z upływem czasu. Udowadniamy, że nawet z ograniczonym budżetem, można stworzyć profesjonalne i solidne rozwiązania, które stoją na straży Twojego sukcesu w sieci.

Jeśli przeglądasz tę stronę, ponieważ akurat poszukujesz pracy i masz głowę pełną pomysłów – zerknij proszę na podstronę /praca, może akurat prowadzimy rekrutację.